Angajat seră – castraveți

Pe cine căutăm?

Pentru clientul nostru din Berkel en Rodenrijs, căutăm oameni cu experiență care să lucreze într-o seră de castraveți.

Pentru ce vei fi responsabil?

Atribuțiile angajatului vor include:

  • draaien,

  • îngrijire,

  • ambalare,

  • sortarea și

  • recoltarea castraveților.

La ce ne așteptăm de la tine?

  • experiență în tăierea castraveților

  • cunoștințe comunicative de limba engleză

  • disponibilitatea de a lucra sâmbăta

  • disponibilitate pentru a începe munca imediat

  • motivație și dorință de muncă

Ce oferim?

  • SALARIU: 13,27 € brut/h (negociabil pentru persoanele cu minim 2 ani de experiență)

  • bonus suplimentar pentru șoferii de mașini de serviciu: autoturism – 20 EUR net pe săptămână

  • indemnizații de vacanță (Vakantiegeld și Vakantiedagen)

  • plăți săptămânale

  • cazare (cu acces la internet) – 127 € pe săptămână

  • asigurare de sănătate – 35,56 EUR pe săptămână – posibilă alocație de sănătate (Zorgtoeslag) maxim 123 EUR pe lună

  • naveta gratuită la locul de muncă

  • posibilitatea unei cooperări constante

  • sprijinul coordonatorilor (înainte de plecare și în timpul șederii în Țările de Jos) – inclusiv ajutor pentru obținerea SOFI/BSN și, dacă este necesar, vizita la medic

Unde vei lucra?

Clientul nostru este o companie care cultivă castraveți de seră de peste 25 de ani. Castraveții sunt cultivați prin metoda tradițională, adică în sere speciale cu o suprafață totală de 5,4 ha, unde sunt asigurate condiții optime de creștere și protecția plantelor împotriva condițiilor meteorologice nefavorabile. Castraveții sunt plantați într-un substrat bine pregătit, care este bogat în nutrienți și oferă condiții bune pentru rădăcini. În timpul creșterii, plantele sunt îngrijite în mod regulat, buruienile sunt îndepărtate, ramurile inutile sunt tăiate și prezența dăunătorilor și bolilor este controlată. Cultura tradițională a castraveților de seră necesită o monitorizare atentă și îngrijire a plantelor, dar vă permite să obțineți culturi sănătoase și gustoase.

Impărtășește acest post vacant

Întrebări despre acest post sau post vacant? Contacteaza-ma:

Duijndam Works – angajatorul tău de încredere

În calitate de agenție de ocupare a forței de muncă din Olanda, cu peste 25 de ani de experiență, înțelegem perfect cât de important este să găsești un loc de muncă adaptat abilităților și așteptărilor tale.

Dacă nu ați reușit să găsiți o ofertă de muncă potrivită printre ofertele curente, vă încurajăm să trimiteți o aplicație deschisă.

Te vom contacta pentru a discuta posibilitățile tale!

Scroll to Top